Oppilasnäytös Seinäjoki

Koronatilanteesta johtuen joulukuun 2020 oppilasnäytöksiä ei valitettavasti pystytty järjestämään perinteiseen tapaan tänä vuonna.

Halusimme kuitenkin tarjota oppilaille ja heidän vanhemmilleen mahdollisuuden nauttia syksyn aikana harjoitelluista tanssiesityksistä virtuaalisesti, eli toteutimme näytökset videotallenteiden muodossa.

https://tanssiwimma.mycashflow.fi

Yhden tallenteen/näytöksen hinta 15,50€. Seinäjoen tallenteista oman ryhmäsi näytöksen löydät tarkemmista tuotetiedoista, koteihin lähetettävästä sähköpostista, tai ryhmäjakolistauksesta.

Voit myös tukea tanssikouluasi ja hankkia upeaa ja tanssillista katseltavaa koko jouluksi ostamalla koko näytöspaketin! 🙂 7 näytöstä yhteishintaan 29,50€.

Jos saman perheen jäseniä tanssii useammassa näytöksessä, ota yhteyttä toimistoon ennen tilaamista tanssiwimma@gmail.com.

Tilauksia voi tehdä 30.1.2021 asti, jonka jälkeen verkkokauppa suljetaan. Linkit oppilasnäytöstallenteisiin lähetetään sähköpostitse Wimman toimistolta. Linkit toimitetaan ma-pe klo.10-16 välisenä aikana. Viikonloppuna tehdyt tilaukset toimitetaan heti maanantaina toimiston avauduttua. Toimisto on suljettuna 24.12-26.12 välisen ajan, jolloin linkkejä ei toimiteta.

Tallenne on ladattavissa palvelussa 31.10.2021 saakka.

Mukavia ja nautinnollisia oppilasnäytösten katseluhetkiä! 🙂

Toivottaa Wimman väki

 

TALLENTEIDEN RYHMÄJAOT SEINÄJOKI

 

TALLENNE 1

 

Ti 17:25-17:55 Lastentanssi 3-4v (Emilia)

Ma 17:15-18:00 Lastentanssi 4-5v (sv.2016) (Hanna)

Pe 18:30-19:15 DANCE 6-8v (Susanna)

Ti 16:30-17:15 Street boys 7-9v (Matti)

Ma 16:30-17:30 Disco dance 8-12v, taso 1 (Manu)

Ke 17:15-18:15 Showtanssi 9-11v, taso 2 (Sara)

Ma 17:15-18:15 Street 9-11v, taso 1 (Matti)

Ke 17:15-18:15 Tanssiakrobatia 11-15v, taso 2 (Noora)

To 18:15-19:15 Street jazz 12+ (Sara)

Ke 19:15-20:15 Jumps & Turns 12+ (Noora)

Ke 19:30-20:30 Latino show- ryhmät +16 (Anniina)

Pe 16:30-17:30 Street aikuiset, taso 1 (Matti)

Pe 19:30-20:30 Tekniikka, Street aikuiset (Matti)

Ke 18:15-19:15 Show EK lapset, koreografia (Noora)

To 19:30-21:00 Street EK aikuiset, koreografia (Matti)

 

TALLENNE 2

 

Ke 17:30-18:15 Vanhempi-taapero tanssi ryhmä 1 (Jenni)

Pe 17:00-17.45 Lastentanssi 4-5v (sv.2016) (Susanna)

Ma 16:30-17:15 Showtanssi 6-8v, taso 1 (Hanna)

Ma 16:30-17:15 Street boys 7-9v (Matti)

Ma 17:30-18:30 Disco dance 8-12v, taso 2 (Manu)

Ti 18:15-19:15 Street 9-11v, taso 2 (Sini)

Ke 19:15-20:15 Showtanssi 12-15v (Sara)

Ti 19:15-20:15 Street 12-15v, taso 2 (Matti)

Ma 19:15-20:15 Popping 12v+ , taso 2 (Matti)

To 20:15-21:15 Showtanssi aikuiset, taso 2 (Mia)

Ti 20:00-21:00 Nykytanssi aikuiset, taso 2 (Mia)

Ti 20:00-21:00 Street jazz 20+ (Sara)

To 19:00-20:00 High heels latin (Anne)

Ma 20:00-21:00 Baletti 16+, taso 1 (Mia) Seinäjoki

Ti 17:15-18:15 Tekniikka, Street 12-15v (Matti)

Show Ek junnut muodostelma, pienryhmä, baletti (Mia)

 

TALLENNE 3

 

Ke 16:45-17:30 Lastentanssi 4-5v (sv.2016) (Jenni)

Ti 18:15-19:00 Lastentanssi 5-6v (sv.2015) (Mia)

Ti 18:15-19:00 Showtanssi 6-8v, taso 1 (Sara)

Ti 16:30-17:15 DANCE 6-8v (Sara)

Ti 17:15-18:15 Show intensiivi 6-9v (Mia)

Ke 16:30-17:15 Tanssiakrobatia 8-12v, taso 1 (Noora)

To 16:30-17:30 Street 12-15v, taso 1(Matti)

Ma 16:30-17:30 Lyrical 12+ (Mia)

Ti 19:00-20:00 Showtanssi 12+, taso 3 (Sara)

Ma 20:00-21:00 Showtanssi 20+, taso 1 (Hanna)

Ma 19:30-20:30 Commercial heels 16+ (Manu)

To 18:00-19:00 Latin Basic (Anne)

Latino show -kisaryhmät kaudella 2019-2020

Ma 15:30-16:30 WIP (Manu)

Soolo Siiri Hautakorpi (Mia)

 

TALLENNE 4

 

Ti 18:05-18:50 Lastentanssi 4-5v (sv.2016) (Emilia)

To 16:30-17:15 Lastentanssi 5-6v (sv.2015) (Sara)

Pe 17:45-18:30 DANCE 6-8v (Susanna)

Ti 16:30-17:15 Street 6-8v, taso 1 (Anne)

Ke 17:30-18:30 Showtanssi 9-11v, taso 2 (Anniina)

To 17:15-18:15 Showtanssi 9-12v, taso 1 (Mia)

Ke 18:15-19:15 Street 10-13v, taso 2 (Sara)

Ma 18:15-19:15 Street 12-15v, taso 1 (Matti)

Pe 17:30-18:30 Contemporary jazz 12+ (Noora)

Ma 19:00-20:00 Showtanssi 15+, taso 2 (Hanna)

Ti 19:00-20:00 Nykytanssi aikuiset, taso 1 (Mia)

Ti 17:15-18:15 High heels latin (Anne)

Pe 18:30-19:30 Tekniikka, Showtanssi 12-15v (Sara)

Ke 20:15-21:15 Show EK aikuiset, koreografia (Noora)

Latino Show Ek aikuiset 3 Wimma Latin Goldies (Anne)

 

TALLENNE 5

 

Ke 17:30-18:15 Vanhempi-taapero tanssi ryhmä 2 (Jenni)

Ti 16:45-17:15 Lastentanssi 3-4v (Emilia)

Ke 16:45-17:30 Lastentanssi 5-6v (sv.2015) (Anniina)

Ti 17:15-18:00 DANCE 6-8v (Sara)

To 16:30-17:15 Showtanssi 6-8v, taso 1 (Mia)

Ti 18:15-19:15 Street 9-11v, taso 1 (Matti)

Ke 16:15-17:15 Showtanssi 9-12v, taso 1 (Sara)

To 17:30-18:30 Popping 12+, taso 1 (Matti)

Ma 19:00-20:00 Nykytanssi 12-15v, taso 2 (Mia)

Ma 18:00-19:00 Showtanssi 12-14v, taso 2 (Hanna)

Ti 19:15-20:15 Lyrical hip hop 16+ (Sini)

Ma 18:30-19:30 easyDANCE 30+ (Manu)

Ma 20:15-21:15 Street aikuiset, taso 1 (Matti)

Pe 16:30-17:30 Tekniikka, Showtanssi 9-11 (Noora)

Pe 17:30-18:30 Street EK junnut, koreografia (Sara)